Výběr uživatelského jména

Informace o všem, co se týká provozu a údržby fóra a důležitá sdělení, které byste si určitě měli přečíst.
Pravidla fóra
  • Příspěvky mimo téma (Off-topic) budou mazány.
  • V tomto fóru je zakázáno dodatečně upravovat a mazat příspěvky. Proto dávejte pozor, co píšete!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 476
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Výběr uživatelského jména

Příspěvek od Bimbac » čtv 09. srp 2018 7:24:31

Vážení návštěvníci,

to, co zde napíšu, se týká především těch z vás, kteří máte zájem o registraci na našem fóru a létání s námi. Neberte to jako podmínku nebo poučování, spíše jako doporučení.

Už několik měsíců se zde vyskytuje problém s výběrem uživatelských jmen nových uživatelů. Snažně vás prosíme, zkuste si při registraci zvolit jméno, které je snadno zapamatovatelné, unikátní, ale především snadno vyslovitelné! Jde o to, že tímto jménem vás budeme oslovovat při výcviku a létání obecně. Je opravdu velký rozdíl mezi tím, když se u nás někdo zaregistruje jako, řekněme, Tomas, než jako FantomMestaPrazskeho1965. Jak vás pak máme oslovovat?

Chápeme, že při hraní různých onlinovek na mobilu je uživatelské jméno a jeho volba zcela podle vašeho gusta (protože je to v podstatě úplně jedno), ale tady jste součástí týmu, se kterým musíte KOMUNIKOVAT HLASEM a se kterým musíte spolupracovat v reálném čase! Proto vás žádáme, chovejte se jako dospělí lidé a přistupujte zodpovědně nejen k registraci, ale i k tomu, jak se u nás chcete jmenovat.

Nechci zavádět nějaká omezení na znaky, použitelné pro uživatelské jméno, ale pokud současný trend bude pokračovat, dáváte nám na výběr jen ze dvou možností. Buďto uživatele s nepoužitelným jménem rovnou vykopnout a dále to neřešit, nebo apelovat na zdravý rozum a dobré chování, což bych očekával od všech pilotů, i těch virtuálních. Proto vás ještě jednou žádám, až si budete vybírat své jméno na fóru, myslete na to, že ho budete slýchat i ve vysílačce a je to vaše vizitka a identita! Chovejte se, prosím, podle toho.

Díky za pozornost!


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Odpovědět