Registrace

Informace, které byste si opravdu měli přečíst.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Příspěvky: 346
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Registrace

Příspěvek od Bimbac » ned 15. črc 2018 15:55:29

Vážení přátelé a příznivci,

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy odmítnutých registrací a někteří zájemci to i poměrně nelibě nesou, patrně je třeba se k této problematice podrobně vyjádřit.

Za prvé, jsme letecká škola, nikoli knihovna nebo zpravodajský server. Pokud s námi chcete létat a cvičit se u nás, můžete nás oslovit, ale vybíráme si my. Pilotů ve výcviku máme dost, takže pokud se u nás chcete registrovat, očekáváme váš aktivní přístup a také to, že se s vámi budeme pravidelně setkávat na našich letových akcích. Máme také poměrně přísná provozní pravidla, takže opravdu doporučujeme se s nimi během procesu registrace seznámit, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

Za druhé, věnujte pozornost tomu, jak vyplníte registrační formulář, protože podle toho se rozhodujeme, zda vaši registraci schválíme nebo ne. Opravdu máme k dispozici jen to, co vy nám napíšete - je to takové vaše simulátorové CV. Pokud vám registraci zamítneme, znamená to jen to, že z informací, které o vás máme, jsme vyvodili nějaký závěr. Nemusí se vám to líbit, nemusíte s tím souhlasit, ale je to tak všechno, co s tím můžete udělat.

Za třetí, Ústav Virtuálních Pilotů je jen pro opravdové nadšence, kteří chtějí společně létat a cvičit. Pokud máte pocit, že splňujete naše nároky a chcete létat tak, jak se létá v opravdovém vojenském letectvu, a hlavně chcete mít kolem sebe partu stejných bláznů, pak jste tu správně. Pokud to vidíte jinak, neztrácejte čas s námi a hledejte jinde.

Za čtvrté, každému zájemci o registraci položíme tyto čtyři otázky:

1. Plánuješ létat společně s námi?
2. Jakým způsobem si to představuješ, případně jakým stylem to chceš pojmout?
3. Jsi ochoten podstoupit výcvik pod vedením Paury u 1. výcvikové letky na MB2?
4. Máš po absolvování výcviku zájem vstoupit do školy TOP GUN nebo do Letky Agresorů?

Pokud zůstane e-mail bez reakce, nebo nepůjde doručit, tím to pro vás končí a váš účet bude ihned zrušen. Podle toho jak odpovíte, vás buď přijmeme za všech uvedených podmínek, nebo doporučíme některou z našich partnerských letek. V případě, že se k nám budete chtít zaregistrovat jako jejich členové a budeme to mít ověřené, zaregistrujeme vás ihned a bez obvyklých omezení.

Pokud vás něco zajímá, nebo si potřebujete něco ujasnit, napište nám přes kontakty na fóru, nebo do komentářů. Díky za pozornost a letu zdar!


Naposledy oživil Bimbac v ned 15. črc 2018 15:55:29


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Odpovědět