Důvody k registraci a jejímu případnému zamítnutí

Informace o všem, co se týká provozu a údržby fóra a důležitá sdělení, které byste si určitě měli přečíst.
Pravidla fóra
  • Příspěvky mimo téma (Off-topic) budou mazány.
  • V tomto fóru je zakázáno dodatečně upravovat a mazat příspěvky. Proto dávejte pozor, co píšete!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 502
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Důvody k registraci a jejímu případnému zamítnutí

Příspěvek od Bimbac » čtv 12. dub 2018 19:51:20

Vážení kolegové a kolegyně,

po zamítnutí několika registrací nových uživatelů je patrně nasnadě pořádně vysvětlit důvody, proč tak činíme a proč jsme také změnili pravidla fóra a webu. Je to především proto, abychom dosáhli těchto cílů:
  1. Udržet web a fórum funkční při minimálních nákladech na jejich provoz a chceme je rychlé a přehledné
  2. Přijímat do našich řad pouze aktivní piloty, kteří chtějí létat společně s podobně "postiženými" lidmi, nebo kteří už jsou dostatečně dobří a chtějí být ještě lepší
  3. Vytvořit živou komunitu, kde naši uživatelé nejen berou, ale také tvoří nějaký obsah a jsou celkově přínosem, ne zátěží
  4. Filtrovat jedince, kteří jen chtějí zdarma přijít k informacím a pak se už neukážou
Nikdy se nestalo, že bychom někomu odmítli pomoci nebo jej dopředu diskvalifikovali, ale snažte se pochopit, že Společné Výcvikové Centrum je tu právě pro to, co má v názvu, tedy SPOLEČNÝ VÝCVIK. Ideální by samozřejmě bylo, kdyby se každý u nás registrovaný člověk účastnil našich letových akcí (a věřte, že máme co nabídnout) a přispíval svým dílem k našemu kolektivnímu obohacení, ať už z létání nebo si jen tak pokecat o životě a společných zálibách. Je nám jasné, že nežijeme v ideálním světě a jsme už dost staří na to, abychom věřili na pohádky, ale snažte se pochopit zase vy, že to, že si s námi takto lidé mohou hrát na vojenské letectvo nás stojí dost času a úsilí, které bychom mohli věnovat našim blízkým nebo sobě. Proto chceme mít pocit, že když už náš čas trávíme tímto způsobem, to má nějaký smysl a že lidi, které tu chceme potkávat, to baví stejně nebo ještě víc než nás.

Protože je tento web provozován ze soukromých peněz bez příjmů financí z reklam nebo od sponzorů, máme pochopitelně zájem na tom, aby tyto prostředky byly účelně využívány - když to řeknu lidsky, vy jako uživatelé "platíte" za provoz tím, že sem chodíte a létáte s námi - tím si "kupujete" náš čas a tak aktivně využíváte naše společné snažení. Proto upřímně doufám, že takto nastavené podmínky jsou pro vás přijatelné a že nám i tak zachováte přízeň.

Díky za vaši pozornost! ;)


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Odpovědět