Oznámení o ukončení provozu

Vážení kolegové a příznivci UVP, toto diskusní fórum ukončí dne 31.12.2024 svůj provoz!

Není již možné registrovat nové uživatelské účty a fórum je přepnuto do režimu Jen pro čtení - čili už nelze vkládat nová témata ani příspěvky. V tomto režimu bude fórum fungovat až do konce tohoto roku (31.12.2024), poté dojde k jeho odstranění ze serveru a k vymazání databáze. Proto, pokud je na něm něco, co byste chtěli zachránit, máte do uvedeného data možnost si vše stáhnout. Přihlášení ke stávajícím uživatelským účtům funguje bez omezení až do dne ukončení provozu.

F-14 Tomcat-ovládání

Vše, co se týká instalace, provozu a nastavení simulátoru DCS World.
Uživatelský avatar
bobafett
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19. zář 2020 19:47:37

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od bobafett »

Ahoj,
nemohu přijít na to, jak zatáčet s předním kolečkem. Zkoušel jde sna vše, ale nepřišel jsem na to. Poradíte mi prosím?
Díky
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od Bimbác »

Ahoj, zkus tohle.
Screen_200919_230611.png
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
bobafett
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19. zář 2020 19:47:37

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od bobafett »

Ahoj,děkuju za radu.Tohle jsem už zkoušel,ale bohužel to vůbec na stisknutí klávesy nereaguje.Zkoušel jsem i přenastavit na jinou klávesu,ale nic.Obecně mám dojem,že prostě některé klávesy a a tlačítka prostě nefungují.
Děkuju
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od Bimbác »

Nevím. Teď jsem testoval a funguje. Uvědom si, že to tlačítko je PŘEPÍNAČ! Zmáčkneš, NWS je aktivní - zmáčkneš podruhé, NWS je vypnuté. Musí svítit oranžové tablo NWS ENGAGED vlevo od HUD. Mrkni na obrázek. Pak už jen šlapeš do směrovky a kolečko se natáčí.
F-14-1.png
Pokud ti nefunguje ovládání a nemůžeš ho ani změnit, zkus ještě smazat složku v Saved Games: C:\Users\xxx\Saved Games\DCS.openbeta\Config\Input\F-14B a pak si zkus nastavit všechno znovu.
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
bobafett
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19. zář 2020 19:47:37

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od bobafett »

Ahoj,
tak to smazání nastavení zabralo, moc děkuju!! Už si to užívám:-). Tak ještě asi stejným způsobem musím opravit F-18.
Díky
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

F-14 Tomcat-ovládání

Nový příspěvek od Bimbác »

Rádo se stalo! ;)
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů