Postup při registraci

Informace o všem, co se týká provozu a údržby fóra a důležitá sdělení, které byste si určitě měli přečíst.
Pravidla fóra
  • Příspěvky mimo téma (Off-topic) budou mazány.
  • V tomto fóru je zakázáno dodatečně upravovat a mazat příspěvky. Proto dávejte pozor, co píšete!
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 583
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Postup při registraci

Nový příspěvek od Bimbac »

Vážení kolegové, přátelé a příznivci, vítejte u nás!

Protože usilujeme o to, aby se vám u nás líbilo a abyste se sem rádi vraceli, připravili jsme takový malý souhrn základních informací a postupů pro to, abyste neměli hned na začátku nějaké zbytečné problémy a abychom zde všichni mohli bez problémů fungovat.
  1. Jakmile zahájíte registraci, pečlivě, prosím, vyplňte základní údaje, zejména uživatelské jméno a e-mail - ten je důležitý, protože vám do něj pak přijde zpráva s potvrzením registrace a link, na který musíte kliknout, aby se vám účet zaktivoval. Nezapomeňte si zkontrolovat i složku na Spam, někdy to propadne do ní, ale za to my fakt nemůžeme.
  2. Zkuste si při registraci zvolit jméno, které je snadno zapamatovatelné, unikátní, ale především snadno vyslovitelné. Jde o to, že tímto jménem vás budeme oslovovat, a to hlavně při létání. Je opravdu velký rozdíl mezi tím, když se u nás někdo zaregistruje jako, řekněme, Tomas, než jako FantomMestaPrazskeho1965. Jak vás pak máme oslovovat?
  3. Z důvodu udržení fóra v chodu musíme hlídat databázi co do velikosti a počtu požadavků. Proto pravidelně na konci roku mažeme uživatele, kteří se k nám od své registrace už nikdy nepřihlásí, nebo jen jednou. Nemusíte nám tu nic psát, stačí když se tu sem tam ukážete a přihlásíte se na svůj účet. Pokud budete svůj účet používat, jste tu nadosmrti.
  4. V registračním formuláři musíte bezpodmínečně potvrdit, že je vám 16 a více let a že souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů podle GDPR. Tato políčka jsou povinná a bez jejich odsouhlasení nemůžete pokračovat.
  5. Jakmile se zaregistrujete a aktivujete si svůj účet, fórum je vám k dispozici. Upozorňujeme, že první 3 příspěvky vám musí být schváleny moderátorem, žádná jiná omezení kromě těch, co jsou v pravidlech, už nejsou.
To je vše! Pokud vás něco zajímá, nebo si potřebujete něco ujasnit, napište nám přes kontakty na fóru, nebo do komentářů. Díky za pozornost a letu zdar!


Naposledy oživil Bimbac v čtv 12. pro 2019 21:18:03


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - Marine Pilot, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host