Oznámení o ukončení provozu

Vážení kolegové a příznivci UVP, toto diskusní fórum ukončí dne 31.12.2024 svůj provoz!

Není již možné registrovat nové uživatelské účty a fórum je přepnuto do režimu Jen pro čtení - čili už nelze vkládat nová témata ani příspěvky. V tomto režimu bude fórum fungovat až do konce tohoto roku (31.12.2024), poté dojde k jeho odstranění ze serveru a k vymazání databáze. Proto, pokud je na něm něco, co byste chtěli zachránit, máte do uvedeného data možnost si vše stáhnout. Přihlášení ke stávajícím uživatelským účtům funguje bez omezení až do dne ukončení provozu.

MiG-21MFN 2500 Czech Air Force skin

Skiny, mise, mapy, dokumenty.
Pravidla fóra
Nezapomínejte!
  • Vkládejte pouze odkazy s popisem, ostatní příspěvky budou bez milosti smazány.
  • Ctěte autorská práva, uvádějte zdroj a vlastníka.
Uživatelský avatar
Gumidek
Instruktor
Instruktor
Příspěvky: 63
Registrován: pon 09. kvě 2016 6:05:48
Bydliště: Police nad Metují

MiG-21MFN 2500 Czech Air Force skin

Nový příspěvek od Gumidek »

Tak tady to máte, není zač. Dalo mi to hafo práce, vzhledem k tomu, že jsem nikdy před tím ve fotoshopu nědělal.
Pokud se vám bude skin líbit a bude vás v kapse svrbět pár kaček, mužete i přispět ;)
http://www.digitalcombatsimulator.com/en/files/1941325/

Později sem hodím i odkaz na galerku s dalšími screeny.

Obrázek
Ti, kdož vědí, učí ty, kdo vědět chtějí.
Uživatelský avatar
Gumidek
Instruktor
Instruktor
Příspěvky: 63
Registrován: pon 09. kvě 2016 6:05:48
Bydliště: Police nad Metují

MiG-21MFN 2500 Czech Air Force skin

Nový příspěvek od Gumidek »

9801 ke stažení na GIMLO MB2 GOOGLEDRAJVU:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... qO0SWMwWdy
Až Rudel z MAGNITUDE rozstřelí textury na menší, udělám update stejně jako u "2500".
Ve výše uvedeném odkaz můžete stáhnout i UPDATE pro "2500", který je již upraven pro verzi DCS 2.5.
Dále jsem vám vytvořil "Zelený kokpit" v Anglické verzi, který si instalujte nejlépe přes JSGME (ke stažení ve stejném odkazu).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ti, kdož vědí, učí ty, kdo vědět chtějí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů