Registrace

Informace o všem, co se týká provozu a údržby fóra a důležitá sdělení, které byste si určitě měli přečíst.
Pravidla fóra
  • Příspěvky mimo téma (Off-topic) budou mazány.
  • V tomto fóru je zakázáno dodatečně upravovat a mazat příspěvky. Proto dávejte pozor, co píšete!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 490
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Registrace

Příspěvek od Bimbac » ned 15. črc 2018 15:55:29

Vážení přátelé a příznivci,

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy odmítnutých registrací a někteří zájemci to i poměrně nelibě nesou, patrně je třeba se k této problematice podrobně vyjádřit.

Za prvé, jsme letecká škola, nikoli knihovna nebo zpravodajský server. Pokud s námi chcete létat a cvičit se u nás, můžete nás oslovit, ale vybíráme si my. Pilotů ve výcviku máme dost, takže pokud se u nás chcete registrovat, očekáváme váš aktivní přístup a také to, že se s vámi budeme pravidelně setkávat na našich letových akcích. Máme také poměrně přísná provozní pravidla, takže opravdu doporučujeme se s nimi během procesu registrace seznámit, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

K tomu se váže ještě jedno důležité sdělení: Návody a jakékoli jiné podpůrné informace volně neposkytujeme! Podmínkou pro přístup k veškeré dokumentaci je absolvování základního výcviku a pravidelné společné létání.

Za druhé, věnujte pozornost tomu, jak vyplníte registrační formulář, protože podle toho se rozhodujeme, zda vaši registraci schválíme nebo ne. Opravdu máme k dispozici jen to, co vy nám napíšete - je to takové vaše simulátorové CV. Pokud vám registraci zamítneme, znamená to jen to, že z informací, které o vás máme, jsme vyvodili nějaký závěr. Nemusí se vám to líbit, nemusíte s tím souhlasit, ale je to tak všechno, co s tím můžete udělat.

Za třetí, Ústav Virtuálních Pilotů je jen pro opravdové nadšence, kteří chtějí společně létat a cvičit. Pokud máte pocit, že splňujete naše nároky a chcete létat tak, jak se létá v opravdovém vojenském letectvu, a hlavně chcete mít kolem sebe partu stejných bláznů, pak jste tu správně. Pokud to vidíte jinak, neztrácejte čas s námi a hledejte jinde.

Za čtvrté, každému zájemci o registraci položíme tyto čtyři otázky:

1. Plánuješ létat společně s námi?
  • Létáme každý pátek a většinu sobot od 19:30 do 23:00 včetně briefingu a debriefingu. Během týdne se dá domluvit individuální výcvik s instruktorem, více informací na www.mb2.cz
2. Jaké jsou tvé priority ohledně létání?
  • Co je pro tebe důležité? Chceš se naučit létat s konkrétním letounem nebo absolvovat pokročilý taktický výcvik, radiokomunikaci, nebo pokročilé techniky vzdušného boje? Uveďte dle uvážení, usnadníte nám pak práci.
3. Jsi ochoten podstoupit výcvik pod vedením Paury u 1. výcvikové letky na MB2?
  • Každý nováček musí bez výjimky absolvovat základní výcvik. Pokud jste natolik dobří, že nemusíte začínat od nuly, stačí složit zkoušku a máte splněno. Bez certifikátu o úspěšném zakončení výcviku nemůžete létat v TOP GUNu nebo Letce Agresorů.
4. Máš po absolvování výcviku zájem vstoupit do školy TOP GUN nebo do Letky Agresorů?
  • Toto je pro nás informace, zdali s vámi máme počítat do pokročilého výcviku. Není to závazná přihláška, své rozhodnutí můžete změnit nejpozději do nástupu na vámi zvolený pokročilý výcvik.
Pokud zůstane e-mail bez reakce, nebo nepůjde doručit, tím to pro vás končí a váš účet bude ihned zrušen. Podle toho jak odpovíte, vás buď přijmeme za všech uvedených podmínek, nebo doporučíme některou z našich partnerských letek. V případě, že se k nám budete chtít zaregistrovat jako jejich členové a budeme to mít ověřené, zaregistrujeme vás ihned a bez obvyklých omezení.

Pokud vás něco zajímá, nebo si potřebujete něco ujasnit, napište nám přes kontakty na fóru, nebo do komentářů. Díky za pozornost a letu zdar!


Naposledy oživil Bimbac v ned 15. črc 2018 15:55:29


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Zamčeno