Postup při registraci

Informace o všem, co se týká provozu a údržby fóra a důležitá sdělení, které byste si určitě měli přečíst.
Pravidla fóra
  • Příspěvky mimo téma (Off-topic) budou mazány.
  • V tomto fóru je zakázáno dodatečně upravovat a mazat příspěvky. Proto dávejte pozor, co píšete!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 394
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Postup při registraci

Příspěvek od Bimbac » čtv 12. pro 2019 21:18:03

Vážení přátelé a příznivci,

velice nás těší váš zájem o registraci u nás a jsme za to moc rádi! Sluší se ale hned na začátku říct, že si pro vstup k nám klademe určité podmínky, a ty jsou následující:

Jsme letecká škola, nikoli knihovna nebo zpravodajský server! Pokud s námi chcete společně létat a cvičit se u nás, určitě nás oslovte. Budeme rádi za váš zájem, ale jsme to my, kdo si vybírá nové studenty. Očekáváme váš aktivní přístup a také to, že se s vámi budeme pravidelně setkávat na našich letových akcích. Máme také poměrně přísná provozní pravidla, takže opravdu doporučujeme se s nimi během procesu registrace seznámit, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

Návody a jakékoli jiné podpůrné informace volně ke stažení neposkytujeme - pouze na vyžádání a ve zcela výjimečných případech! Podmínkou pro přístup k veškeré naší dokumentaci je absolvování základního výcviku a pravidelné společné létání.

Jaký je tedy postup pro registraci u nás?

Jakmile zahájíte registraci, pečlivě vyplňte základní údaje, zejména uživatelské jméno a e-mail.
Zkuste si při registraci zvolit jméno, které je snadno zapamatovatelné, unikátní, ale především snadno vyslovitelné. Jde o to, že tímto jménem vás budeme oslovovat při výcviku a létání. Je opravdu velký rozdíl mezi tím, když se u nás někdo zaregistruje jako, řekněme, Tomas, než jako FantomMestaPrazskeho1965. Jak vás pak máme oslovovat?

V registračním formuláři musíte bezpodmínečně potvrdit, že je vám 16 a více let a že souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů podle GDPR. Tato políčka jsou povinná a bez jejich odsouhlasení nemůžete pokračovat. Následovat budou 4 otázky:

1. Plánuješ létat společně s námi? - Odpovídáte pouze Ano/Ne
  • Létáme každý pátek a většinu sobot od 19:30 do 23:00 včetně briefingu a debriefingu. Během týdne se dá domluvit individuální výcvik s instruktorem, více informací na www.mb2.cz
2. Jaké jsou tvé priority ohledně létání? - Tady se klidně rozepište - pokuste se ale vyjádřit stručně a jasně.
  • Co je pro tebe důležité? Chceš se naučit létat s konkrétním letounem nebo absolvovat pokročilý taktický výcvik, radiokomunikaci, nebo pokročilé techniky vzdušného boje? Uveďte dle uvážení, usnadníte nám pak práci.
3. Jsi ochoten podstoupit výcvik pod vedením Paury u 1. výcvikové letky na MB2? - Odpovídáte pouze Ano/Ne
  • Každý nováček musí bez výjimky absolvovat základní výcvik. Pokud jste natolik dobří, že nemusíte začínat od nuly, stačí složit zkoušku a máte splněno. Bez certifikátu o úspěšném zakončení výcviku nemůžete létat v TOP GUNu nebo Letce Agresorů.
4. Máš po absolvování výcviku zájem vstoupit do školy TOP GUN nebo do Letky Agresorů? - Odpovídáte pouze Ano/Ne
  • Toto je pro nás informace, zdali s vámi máme počítat do pokročilého výcviku. Není to závazná přihláška, své rozhodnutí můžete změnit nejpozději do nástupu na vámi zvolený pokročilý výcvik.
Věnujte pozornost tomu, jak vyplníte registrační formulář, protože podle toho se rozhodujeme, zda vaši registraci schválíme nebo ne. Opravdu máme k dispozici jen to, co vy nám napíšete - je to takové vaše simulátorové CV. Pokud vám registraci zamítneme, znamená to jen to, že z informací, které o vás máme, jsme vyvodili nějaký závěr. Nemusí se vám to líbit, nemusíte s tím souhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete udělat.

Ústav Virtuálních Pilotů je jen pro opravdové nadšence, kteří chtějí společně létat a cvičit. Pokud splníte naše nároky a chcete létat tak, jak se létá v opravdovém vojenském letectvu, a hlavně chcete mít kolem sebe partu stejných bláznů, pak jste tu správně. Pokud to vidíte jinak, neztrácejte čas s námi a hledejte jinde.

Podle toho jak odpovíte, vás buď přijmeme, nebo doporučíme některou z našich partnerských letek. V případě, že se k nám budete chtít zaregistrovat jako jejich členové a budeme to mít ověřené, zaregistrujeme vás ihned a bez obvyklých omezení.

Pokud vás něco zajímá, nebo si potřebujete něco ujasnit, napište nám přes kontakty na fóru, nebo do komentářů. Díky za pozornost a letu zdar!


Naposledy oživil Bimbac v čtv 12. pro 2019 21:18:03


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Zamčeno