Oznámení o ukončení provozu

Vážení kolegové a příznivci UVP, toto diskusní fórum ukončí dne 31.12.2024 svůj provoz!

Není již možné registrovat nové uživatelské účty a fórum je přepnuto do režimu Jen pro čtení - čili už nelze vkládat nová témata ani příspěvky. V tomto režimu bude fórum fungovat až do konce tohoto roku (31.12.2024), poté dojde k jeho odstranění ze serveru a k vymazání databáze. Proto, pokud je na něm něco, co byste chtěli zachránit, máte do uvedeného data možnost si vše stáhnout. Přihlášení ke stávajícím uživatelským účtům funguje bez omezení až do dne ukončení provozu.

Dotazník: Výcvik v TOP GUNu

Zde najdete novinky a zprávy z výcviku, o které se s vámi chceme podělit. Do této sekce mohou přispívat jen členové TOP GUN.

Proč bych se chtěl/chtěla stát studentem TOP GUNu?

Láká mě možnost létat se skutečnými vojenskými piloty
3
9%
Chtěl/a bych se zdokonalit v létání a vzdušném boji
6
18%
Láká mě létání podle skutečných letových postupů
6
18%
Chci se naučit/zdokonalit si leteckou frazeologii
3
9%
Líbí se mi možnost létat za každého počasí a v noci
4
12%
Chci létat mise podle skutečných bojových scénářů
4
12%
Baví mě možnost létat s více piloty a různými typy letounů
5
15%
TOP GUN má skvělou pověst, chci být její součástí
1
3%
Do TOP GUNu nechci vstoupit, ani mě to neláká
1
3%
TOP GUN mě vůbec nezajímá
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 33
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Dotazník: Výcvik v TOP GUNu

Nový příspěvek od Bimbác »

Vážení kolegové a kolegyně,

hlasovací anketa byla uzavřena. Z vašich hlasů jednoznačně vyplynulo, že hlavním motivem pro vstup do TOP GUNu je především přání zdokonalit se v taktice a vedení vzdušného boje, stejně jako létání podle skutečných letových postupů. Z toho mám největší radost, protože se ukazuje, že směr, který jsme vybrali při založení naší školy, je ten správný - za což bych vám chtěl poděkovat.

Další věcí, která vás zajímá nejvíc, je možnost létat s více piloty a různými typy letounů, což je zase hlavním záměrem Společného Výcvikového Centra. Jsme rádi, že nabízíme něco, co lidi chtějí, ale bylo by dobré to přenést i do praxe - mohli bychom létat ve větším počtu lidí. 8-)

Ještě jednou díky za vaše hlasy a nebojte se nás, nekoušeme!
Naposledy upravil(a) Bimbác dne pon 01. led 2018 12:39:42, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Hlasování ukončeno.


Naposledy oživil Bimbác v stř 29. bře 2017 16:29:12
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host