Milníky za rok 2018

Zde najdete novinky a zprávy z výcviku, o které se s vámi chceme podělit. Do této sekce mohou přispívat jen členové TOP GUN.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bimbac
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 444
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Milníky za rok 2018

Příspěvek od Bimbac » ned 02. pro 2018 22:40:34

Vážení kolegové a příznivci,

je mým velkým potěšením vám sdělit, že rok 2018 - i když ještě není u konce - byl pro naši školu vpravdě historický. Prožili jsme v něm několik milníků, které se navždy zapíšou do našich dějin:

5 let založení TOP GUN - je to neuvěřitelné, ale je to pravda! 17. září 2018 jsme oslavili pětileté fungování naší školy a za tu dobu jsme všichni ušli obrovský kus cesty. Od party nadšenců jsme se poněkud rozrostli a díky osobnímu nasazení všech zúčastněných jsme se dostali na úplně jinou úroveň, než jsme měli na začátku. Za to všem našim členům patří obrovský dík!

3 000 letových hodin - opravdu, slovy tři tisíce letových hodin! Tolik máme celkový oficiální nálet. Reálně je vyšší, protože přesné statistiky vedeme až od roku 2015. A pak že není DCS World návyková záležitost! :D

Osobní nálet 1 000 hodin - tohoto milníku jsme ještě nedosáhli, ale za méně než 50 hodin bude jeden z našich pilotů prvním, kdo má tento celkový nálet. Je to náš nejzkušenější pilot, Mustafa!

Jako obvykle budeme naše letové úsilí za tento rok prezentovat ve Výroční zprávě, která bude zveřejněna začátkem roku 2019. Děkujeme všem našim příznivcům a kolegům - bez vás všech by to opravdu nešlo!


Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Odpovědět