Oznámení o ukončení provozu

Vážení kolegové a příznivci UVP, toto diskusní fórum ukončí dne 31.12.2024 svůj provoz!

Není již možné registrovat nové uživatelské účty a fórum je přepnuto do režimu Jen pro čtení - čili už nelze vkládat nová témata ani příspěvky. V tomto režimu bude fórum fungovat až do konce tohoto roku (31.12.2024), poté dojde k jeho odstranění ze serveru a k vymazání databáze. Proto, pokud je na něm něco, co byste chtěli zachránit, máte do uvedeného data možnost si vše stáhnout. Přihlášení ke stávajícím uživatelským účtům funguje bez omezení až do dne ukončení provozu.

F16 a výcvik na MB2

Místo pro neformální pokec o čemkoli, i o věcech, které přímo nesouvisí s výcvikem a létáním.
Uživatelský avatar
Gringo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. srp 2019 5:43:29

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Gringo »

Jak říkám, rád dojdu, ale zatím netuším co tam budu dělat :) Mam sice spoustu modulu, včetně F18, ale nejvíc mně baví A10C a ta se asi moc nelítá. Jen se zeptám . Univers radio se používá i k vycviku ?
Uživatelský avatar
PauraCZ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 282
Registrován: stř 18. kvě 2016 11:45:25
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od PauraCZ »

Nezáleží s čím lítáš nebo co zrovna hraješ. To zajímavé na TSku je že jsi s námi a dostaneš se k takovým informacím, o který ch ani třeba neměl představu. Pokud máš dotaz, tak na TS máš hned odpověď.

V pozdější fázi výcviku se začne používat UR. Ze začátku není potřeba.
Kvalifikovaný Instruktor TOP GUN a Instruktor letky =MB2= 1.Flight - Falcon Flight, Intermediate Flight Controller
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Bimbác »

Souhlas s @PauraCZ. Jen bych ještě doplnil, že pro společný výcvik JTC UniversRadio potřeba je, protože když se sejde v misi 6+ letadel, je to nezbytné, aby v komunikaci nebyl chaos.

Pokud rád létáš s A-10, můžeš přijít na náš společný výcvik. Termíny jsou na fóru. Získáš naprosto reálnou představu, do čeho jdeš ;)

Jediná podmínka je nainstalovat si potřebné mody, na což dáváme odkaz do briefingu a Gimloovy Aircraft Livery balíky, které najdeš na mb2.cz .

Odesláno z mobilního telefonu pomocí Tapatalk
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Gimloo
Instruktor
Instruktor
Příspěvky: 56
Registrován: pon 09. kvě 2016 9:01:28
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Gimloo »

No ....("rád dojdu, ale zatím netuším co tam budu dělat :)"... nic poslouchat a nebo zapojovat se do diskuzí, ala témat tipu co se rovná DCS dle skutečných zbraní a jak to funguje nebo historické vzpomínky jak to bylo dříve v letectvu.

A také to může být úplně o ničem a ovšem co třeba napadne tebe.

JEN PŘEKONAT TEN OSTYCH A DOJÍT NA TS
TOP GUN Honorary Member / Čestný člen TOP GUN a Instruktor letky =MB2= 1.Flight - Falcon Flight
ObrázekObrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Gringo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. srp 2019 5:43:29

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Gringo »

Na foru 312 čtu, že dnes máte briefing ohledně zítřejší mise. Mohu se zeptat v kolik hodin a kde ? Zda-li na TSku MB2 nebo discordu 312 ? A případdně jestli mohu dojít na poslech, nebo je to pouze pro účastníky ?
Naposledy upravil(a) Gringo dne čtv 19. zář 2019 10:31:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Bimbác »

Musím tě zklamat, briefing byl už včera. Na misi můžou jen přihlášení lidi, ale protože je to mise výcviková, neměl by být problém, pokud bys chtěl přijít koukat. To ale musí rozhodnout Bravo nebo Ofce, který misi velí.

Odesláno z mobilního telefonu pomocí Tapatalk

Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Gringo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. srp 2019 5:43:29

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Gringo »

Safra, já si nevšimnul toho že to byl včerejší příspěvěk.
Uživatelský avatar
PauraCZ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 282
Registrován: stř 18. kvě 2016 11:45:25
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od PauraCZ »

Přijď dneska před 20h a já tě nabrifuju. Dostupný letadla F18 a F14 zároveň bys se mnou letěl výcvikový let na formace, jinak bych tě do mise nemusel doporučit.
Kvalifikovaný Instruktor TOP GUN a Instruktor letky =MB2= 1.Flight - Falcon Flight, Intermediate Flight Controller
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Gringo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. srp 2019 5:43:29

F16 a výcvik na MB2

Nový příspěvek od Gringo »

Já se špatně vyjádřil. Nechtěl jsem přímo letět misi. Na to se nějak necítím, navíc ještě nemám to vami používané radio. Chtěl jsem jen dřepnout na TSko a poslouchat jak takový briefing ve vašem podání vypadá. Na první výcvikový let se přihlásím přes ten formulář. Měl jsem v plánu tuto sobotu, ale čtu že vyhrazené dny jsou Po a Čt. Tak až v pondělí. Ale pokud by to šlo, určitě bych se v sobotu chtěl sejít a poptat se na pár věcí. Dnes už to bohužel neklapne.
Edit : ted jsem si všimnul, že pondělní termín už je zabrán..
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host