Oznámení o ukončení provozu

Vážení kolegové a příznivci UVP, toto diskusní fórum ukončí dne 31.12.2024 svůj provoz!

Není již možné registrovat nové uživatelské účty a fórum je přepnuto do režimu Jen pro čtení - čili už nelze vkládat nová témata ani příspěvky. V tomto režimu bude fórum fungovat až do konce tohoto roku (31.12.2024), poté dojde k jeho odstranění ze serveru a k vymazání databáze. Proto, pokud je na něm něco, co byste chtěli zachránit, máte do uvedeného data možnost si vše stáhnout. Přihlášení ke stávajícím uživatelským účtům funguje bez omezení až do dne ukončení provozu.

Bye Bye TopGun

Místo pro neformální pokec o čemkoli, i o věcech, které přímo nesouvisí s výcvikem a létáním.
Uživatelský avatar
Gumidek
Instruktor
Instruktor
Příspěvky: 63
Registrován: pon 09. kvě 2016 6:05:48
Bydliště: Police nad Metují

Bye Bye TopGun

Nový příspěvek od Gumidek »

Zdravím nadšence virtuálního létání.
Tímto dnem se vzdávám členství ve výcvikové škole TOPGUN, které vděčím za mnohé a speciálně tobě Bimbáci. Ať už tu moje historie byla jakákoliv, dovedla mě k tomu, kde jsem dnes. Díky škole TOPGUN, jsem poznal, co mě na virtuálním letání baví a kam směřovat své studium, abych se mohl bez ostychu účastnit realistických misí a kampaní, a to i za hranicemi naší ČeskoSlovenské komunity.
Přeju této škole mnoho zdaru a maximum nových cílevědomích a vědomosti-chtivých studentů.
Na zpocené hodiny ve virtuálním kopitu jen tak nezapomenu, k tomu mi dopomohou uložené screenshoty, ACMI záznami a audio nahrávky. Když je dnes vidím, či slyším... usmívám se od ucha k uchu.
Takže ještě jednou díky VŠEM (samozřejmě i tobě Pauro!)
Ti, kdož vědí, učí ty, kdo vědět chtějí.
Uživatelský avatar
Bimbác
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. kvě 2016 18:54:42
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Bye Bye TopGun

Nový příspěvek od Bimbác »

Bylo nám ctí, pane! Jsem rád, že jsme tě aspoň něco naučili - a ty zase nás. Hodně štěstí a dobře zalétnutých misí, a nezapomeň - u nás máš dveře otevřené!
Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Qualified Instructor - Naval Aviator, Qualified Instructor - AWACS
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti