Discord jako komunikační kanál mimo výcvik

Místo pro neformální pokec o čemkoli, i o věcech, které přímo nesouvisí s výcvikem a létáním.
Odpovědět

Chcete používat Discord jako Instant messaging program?

Anketa končí za sob 31. bře 2018 16:05:48

Ano
3
30%
Ne
7
70%

Celkem hlasů: 10

Bimbac
Administrátor
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Discord jako komunikační kanál mimo výcvik

Příspěvek od Bimbac » ned 04. bře 2018 16:05:48

Vážení kolegové a kolegyně,

obracím se na vás s dotazem, zda vám nedělá problém využívat Discord jako "Instant Messenger". Jde o to, že různí lidé používají různé programy a není možné dát v jednu chvíli vědět všem, pokud nastane nějaká změna oproti původnímu plánu.

Právě nedávno nastal stav, kdy jsem musel posunout plánovaný let z důvodu pobytu mimo domov a bylo velice složité dát informaci ostatním, kteří trpělivě čekali na briefing, který jsem měl vést (a kde jsem nebyl) a určitě mě posílali do různých míst, obecně nepříjemných pro pobyt.

Proto chci navrhnout, abychom mimo létání používali Discord - funguje na mobilu i na počítači a kromě hlasové komunikace umožňuje i posílání zpráv, takže když se tam něco objeví, pípne na vás upozornění. Mně osobně se to jeví jako dokonalá platforma pro to, abychom si takto mohli předávat informace, věděli navzájem o sobě a mohli tak lépe koordinovat naše společné aktivity.

Odpovězte, prosím, v anketě, která bude otevřená do konce března. Díky za pozornost i za hlasy!

Ti, kdož vědí, nemluví.

Velitel Společného Výcvikového Centra, Instruktor TOP GUN, ATC/GCI Instruktor
Obrázek

Odpovědět