Hlášení pro všechny!

Od 1.2.2020 jsme se rozhodli radikálně zmírnit požadavky na přístup do našeho fóra. Registrace bude probíhat na základě potvrzení aktivace e-mailem, což znamená, že jakmile registraci dokončíte, přijde vám do schránky zpráva (kontrolujte si i spam složku, občas to do ní spadne) s odkazem pro aktivaci vašeho uživatelského účtu. Jakmile kliknete na odkaz, váš účet je aktivní a můžete jej používat. Jediné, co zůstane v platnosti, je nutnost nechat si první tři příspěvky schválit moderátorem. Žádná další omezení už nebudou. Žádná lustrace, žádné schvalování, žádné otázky.

Zásadní věc, kterou zachováváme, je platnost účtu do konce aktuálního roku. Pokud se do té doby přihlásíte na fórum alespoň jednou, účet vám zůstane. Pokud ne, 1. ledna roku následujícího vám účet smažeme. Uznejte sami, drželi byste někomu rezervaci na pokoj, když se v něm onen člověk ani jednou během roku neukáže?

A nakonec - rušíme omezení stahování pro nové uživatele a vracíme do veřejné sekce původní české manuály k letounům! Není to náš majetek a ten, kdo na nich původně pracoval, to určitě dělal hlavně pro ostatní piloty, proto jsme šli do sebe a napravili křivdu.

Upřímně doufáme, že tyto kroky pomohou vyššímu zájmu uživatelů a pilotů DCS o náš spolek šílenců, tak neváhejte a ukažte, že to byly kroky správným směrem! Na shledanou u nás a vítejte!

Právě je pon 24. úno 2020 5:49:49

Přihlásit se  •  Registrovat

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 1 skrytý a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 6 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 35 uživatelů dne čtv 25. říj 2018 17:55:06

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Legenda: Administrátoři, Globální moderátoři, Moderátoři, TOP GUN, AGRS, JTC, VIP členové, Squadron Exchange, Registrovaní uživatelé, Noví členové fóra

Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

Statistiky

Celkem příspěvků 1530 • Celkem témat 310 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 51 • Nejnovějším uživatelem je PavelS